19.10.2015
Behind The Scenes

British Telecom, en son fiber hızında internet hizmeti veren ürünü BT Infinty’nin özelliklerini anlatmak için başrolünde ‘ Bridemaids’ ve ‘ Pitch Perfect’ ile tanıdığımız, Avusturalyalı komedyen Rebel Wilson’ın yer aldığı “Behind the Scenes” isimli seriden oluşan bir kampanya hazırladı. Reklam filmi serisinde BT Infinity’i tanıtmaya çalışırken ünlü aktrisin geçirdiği eğlenceli çekim süreci anlatılıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

15.10.2015
Homelive – Pub Ping Pong

Orange Fransa Dünya’da her gecen gün daha da yaygınlaşan mobilden ev kontrol etme uygulamasını ‘homelive’ adıyla başlattıktan sonra bu uygulamanın yapabildiklerini esprili bir yaklaşımla ele alan reklam filmi hazırladı. Birbirilerine ufak şakalar yapmak isteyen iki sevgilinin hikâyesini anlatan film güneşlenen bir kadının toplantıda olan sevgilisini kıskandırmak için fotoğraf çekip yollamasıyla başlıyor. Devamında evdeki eşyaları telefonla kontrol ettiklerini görebildiğimiz şaka yollu intikam hikayesi anlatılıyor. Evdeki süpürgenden, blender’a kadar hemen her şeyi kontrol eden sistem çiftin birbirlerine şaka yapabilmesi için muhteşem bir araca dönüşüyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

14.10.2015
Teachers Truths

Yüz temizleme jeli markası olan Clearasil lise dönemini öğretmenlerin gözünden anlatan “Teachers Truths” adında öğrencilere 5,000 dolar burs imkanı sunan yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ergenlikteki (lise dönemindeki) akne problemine dikkati çekmek isteyen Clearasil, öğrencilerin hayatında önemli izler bırakan bu dönemin geçici olduğunu anlatan bir reklam filmi hazırladı. Filmde asıl lise hayatının binlerce kez aynı espirileri duyan ve defalarca aynı olaylara tanık olan öğretmenler için değişmediğini anlatılıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

09.10.2015
Kitten Kollege

Whiskas yeni kampanyası “Kitten Kollege” için kedi sahiplerini bilinçlendirmeyi amaçlayan eğlenceli bir reklam serisi hazırladı. Seride üniversiteye giden kediler, ‘kediler ve beslenme’, ’kaşınmak, saklanmak ve tırmanmak’ gibi derslere katılarak hem kedi sahipleri hem de kendileri hakkında yeni bilgiler öğreniyorlar. Kedi beslemeye dair insanların merak ettiği iç görüleri yansıtan bu reklam serisi kedilerin sadece minik tatlı ev hayvanları olmadığını aynı zamanda eşsiz birer canlı olduklarını anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

06.10.2015
Good Inside

Hovis, ‘Good Inside’ sloganıyla çocukların sağlıklı ve keyif alabilecekleri hayatın dışarıda olduğu mesajını veren yeni bir reklam filmi hazırladı. 1973 yılında Ridley Scott tarafından çekilen klasikleşmiş ‘Boy on the bike’ reklamı gibi bu yeni filmde de çocukların gözünden dünyayı anlatıyor. Film evde oyun oynayan çocuklar ile başlıyor. Dışarıda bisiklete binmek isteyen çocuklar, evden çıktıklarında evin tekrar etraflarını kuşattığını görüyorlar. Bisikletlerine atlayıp pedala basan çocuklar kaçmaya başladıkça ev yeni duvarlar örerek önlerine geçmeye çalışıyor. Evin sınırlarının bittiği yere doğru kaçmaya çalışan çocuklar, duvarların dışında kalmayı başararak evden uzaklaşmayı başarıyorlar.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

02.10.2015
Our Family Knows Glasses

Georgetown Optician, “Our Family Knows Glasses” kampanyası kapsamında markanın gözlük stili ve zevki konusundaki üstünlüğünü vurgulayan bir reklam filmi çekti. Dokusuyla Wes Anderson filmlerini anımsatan reklamda Voorthuis ailesinin gözlerle olan ilginç bağı anlatılıyor. Ailenin çift yumurta ikizi olan çocukları, Isaac ve Irene doğuştan babaları Ivan gibi gözlerle ve gözlüklerle fazlasıyla ilgilidirler. Spordan eğitime hayatın her alanında göz odaklı yaşayan ailenin mottosu bile ‘Göz göze’dir.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet