27.02.2015
“The Urban Yoga”

The Urban Yoga from The Urban Yoga on Vimeo.

Mimar ve yogi Anja Humljan, insanlar için inşa edilen binaların gün geçtikçe insan doğasından uzaklaştığını düşünerek “The Urban Yoga” projesini başlattı. Bu projeyle mimarların yalnızca tasarıma değil insan bedenine odaklanarak, onun verdiği ilhamla yeni yaşam alanları oluşturması gerektiğini anlatıyor.

Kampanya sitesi: http://www.theurbanyoga.com/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

26.02.2015
“Ce-ee yaparak alışveriş”

Çocuk ürünleri satan Bonpoint, 2015 koleksiyonu için interaktif bir site tasarladı. Sitede karşınıza çıkan çocuklara webcam ile ce-ee yapınca çocuklar kahkalar atıyor. Çocukla ilgili bilgi almak için tıklayınca ise çocuğun hem adı hem de giydiği kıyafetlerin detayları öğrenilebiliyor.

Kampanya sitesi: http://www.peekaboo-bonpoint.fr/en/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

25.02.2015
“En aydınlık fener festivali”

Çin’de fenerler iyi şansı ve ferah yaşamı sembolize ederler. Bu yüzden her sene farklı bölgelerde fener festivalleri düzenlenir. Bu sene merkezden oldukça uzak bir bölgede olan Yuhu Köyü’nde kutlanan festivalde, Caterpillar bütün köyü 8.840 fenerle tek bir jeneratör kullanarak aydınlattı ve köy halkına daha önce hiç yaşamadıkları kadar görkemli bir festival yaşattı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

24.02.2015
“The Rarest Ones”

Dompe, 22 yaşındaki “hiperfenilalanilemi” hastası Tommaso ile nadir görülen hastalıklara dikkat çeken bir reklam filmi yayınladı. Filmde Tommaso, doğadaki nadir görülen hayvanlardan biri farz edilebileceğini söyleyerek yardım istiyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.02.2015
“Online endorfin”

Online endorphin from ISD Group on Vimeo.

Çoğu baş ağrısının arkasında yatan uzun süreli bir sıkıntı vardır. İnsanlar genelde bu konuyu araştırıp uzun vadeli çözümler bulmak yerine bir ağrı kesiciyle hemen ağrıdan kurtulmak isterler. Baş ağrısı, grip gibi durumlarda kullanılan Nurofen de bu duruma ilaç kullanmadan da çözüm bulunabileceğini göstermek için insanları baş ağrısının sebebini bulmaya yöneltecek bir site yaptı.

Kampanya sitesi: http://headache-off.com/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

20.02.2015
“Çöldeki köpekbalığı”

Samsung, Avustralya’da Gear VR ürününü tanıtmak için en yakın denizden 1200 km uzağa bir dalış merkezi açtı. Çölün ortasında nasıl dalış yapabileceğini merak ederek içeri girenler Gear VR ile köpekbalıklarıyla yüzdüler.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

19.02.2015
“Roly-poly toy”

Roly-poly toy from Streetart on Vimeo.

Family2Children Derneği hacıyatmaz bir bebekle çocuklar için ailenin ne ifade ettiğini, tek bir kişinin yokluğunun çocuğun bütün hayatını nasıl etkileyebileciğini anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

18.02.2015
“Tiger challange”

WWF Tiger Challenge #Run4Tiger from HB on Vimeo.

Sibirya Kaplanlarının sayısı gün geçtikçe azalıyor. WWF de bu duruma dikkat çekmek için koşuda iddialı olanları bir yarışmaya davet ediyor. Telefonunda koşu uygulaması olanların kendi bilgileriyle giriş yapabildiği sistemde, yarışmacılar Rusya’da kalan son 450 kaplandan birine takılan GPS kartı sayesinde kaplanla yarışıyor. Günde ortalama 9,6 km koşan kaplanı geçemeyenler WWF’e bağış yapıyor.

Kampanya sitesi: http://run4tiger.com/#/about

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

12.02.2015
Yapı Kredi- KOBİ Bankacılık Paketleri

“KOBİ, KOBİ olalı böyle kampanya görmedi!”

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

12.02.2015
Opet – #sevince Yollar Hep Opet’e Çıkar

“Opet’i 9. kez üst üste müşteri memnuniyeti en yüksek akaryatkıt markası seçen, sevince tam seven Türkiye’ye sonsuz teşekkürler.” #sevince

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

12.02.2015
Turkcell- Türkiye’nin Çekim Gücü Amerika’nın Önünde

“Türkiye çekim gücüyle Amerika’nın önünde! Tüm çabamız işte bunun için, bu toprağın insanları tüm dünyaya örnek olsun diye… Birlikte her gün daha iyiye.“

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

12.02.2015
Turkcell- Türkiye’nin İnterneti İngiltere’nin Önünde!

“Türkiye internet kapsamasıyla İngiltere’nin önünde! Tüm çabamız işte bunun için, bu toprağın insanları tüm dünyaya örnek olsun diye… Birlikte her gün daha iyiye.”

Kategori : lorem, ipsum, sitamet