29.08.2013
‘Yeni’lenmenin tam zamanı.

Bazen küçük bir değişim beraberinde büyük devrimler getirir. IKEA, ‘Empieza Algo Nuevo / Yeni Bir Şeylere Başla’ sloganıyla, yaşlı bir adamın IKEA sandalyesinden ilham alarak rutinlerini yıkma hikayesini anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

28.08.2013
Markaların yeni nesil starları.

Evde yemek yaparken rastlantısal olarak açtığınız tarif ya da evinizdeki olmadık arızaları çözmek için izlediğiniz Youtube videolarının onlarca yıldız yarattığını hiç düşündünüz mü? Michelle Phan da onlardan biri; her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen, makeup uzmanı bir Youtube ünlüsü. Phan’ın potansiyel gücünü fark eden L’Oreal, ‘halktan ilham’ aldıkları EM markasını yarattı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

27.08.2013
Mountain Dew maceranın resmi sponsoru.

Youtube videolarıyla 1.5 milyon aboneye sahip olan Devin Graham’in (Devin Supertramp) yüksek dozda adrenalin içeren videolarından birine mutlaka denk gelmişsinizdir. Mountain Dew bu videolara yenilerini eklemek için Graham’le iş birliği yapıyor ancak tek bir farkla; bu heyecan dolu videonun nerede, ne zaman, nasıl olacağına siz karar veriyorsunuz çünkü başrolde siz varsınız!

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.08.2013
Savaşma değiştir.

Akıllı telefon pazarında neredeyse her gün başka bir yeniliğe uyanıyoruz. Herkes en iyi, en yeninin sahibi olmanın peşinde savrulup gidiyor. Bu duruma eğlenceli bir pencereden bakan Nokia, kavgaya gerek yok diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

22.08.2013
Bedava Televizyon!

Yolda yürürken yolun üzerinde bir televizyon görseniz ve bedava olsa, alıp evinize gider misiniz? Muhtemelen hayır. FirstBank, zihnimizdeki ‘bedava’nın negatif çağrışımından yola çıkarak ters köşe bir iş yaratmış.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

21.08.2013
Merhaba :)

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler… En son ne zaman elinize kağıt kalem alıp keyifle bir şeyler karaladınız? Boyama kalemi markası Staedtler, dijital ekranlarda duygularınıza ‘biraz daha’ yer açın, hadi bir şeyler karalayın diyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

20.08.2013
Here’s to Change

Aramızda HTC’nin açılımını bilen var mı? Şu kediyi tut (Hold This Cat)? Devasa Folyo Katamaran (Humongous Tinfoil Catamaran)? Marka, Robert Downey Jr.’lı yeni kampanyasında duruma açıklık getiriyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

19.08.2013
Sakin ol ve o kredi kartını yere bırak.

Alışveriş kadın, erkek, genç, yaşlı fark etmeksizin tüm insanlığın zaafı. Wishclouds, insan doğasından gelen sahip olma tutkusunu daha az zararla atlatmamız için tasarlanmış. Uygulamada, ürünün fiyat geçmişinden, özel kategori seçimine kadar bir çok avantaja hızlıca ulaşılabiliyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.08.2013
Şifre: 123456

Eğer şifreniz yukarıdakiyle aynıysa Farmers Insurance tam size göre. İnsanların hayatını kabusa çevirebilecek küçük hatalardan ilham alan marka 15 kısa film çekmiş. Her hikayede olası ‘kazalar’ işleniyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

05.08.2013
Kayıp Barbie bulundu

Barbie, günümüz kadınları için oldukça özel bir yere sahiptir. Yeni reklam yüz olarak Barbie’yi seçen IKEA, hedef kitlesi olan kadınları ilk yetişkinlik hayallerinin başladığı dönemlere götürüyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

02.08.2013
Mercedes CLA ruhunu arıyor.

Instagram’ın 5 ünlü fotoğrafçısı, 5 gün boyunca Mercedes CLA’yi kazanmak için yollara düşüyor. Resimleri en çok beğenilen büyük ödülün sahibi oluyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet