25.07.2014
Büyük araba. Büyük saçmalık?

Smart, en küçük şehir arabasından sonra şimdi de park ettiğinizde yerini aklınızda tutamasınızda kolayca bulabileceğiniz, yüksekliğinden dolayı sıcak havanın yukarı çıktığı için içerde klimaya ihtiyaç duymayacağınız en büyük şehir arabasını üretiyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

24.07.2014
Kelimelerin etkisi

Vidangel, filmlerin küfürlü ve açık sahnelerini kullanıcının istediği gibi filtreleyip film izleyebildiği bir internet sitesi. Reklam filminde ailelelerin filmlerdeki sahnelerden ne kadar etkilendiğini, film izleyen aileyi her kelime ya da sahne için bir paintball topuyla vurarak anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.07.2014
Dünya Kupası 2014

FIFA World Cup 2014 from rafineri

Stratejik planlama departmanı olarak, markaların 2014 Dünya Kupası ATL ve dijital iletişimlerini aşağıdaki linklerden ulaşabileceğiniz sunumda topladık. Ayrıca, Amerikalıların Dünya Kupası’na duyduğu ilgi ve çoşkudan yola çıkarak, bizi bu kupada en çok şaşırtan durumu da sizinle ekteki “Soccer Futbol Olur mu?” yazısıyla paylaşmak istedik.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

22.07.2014
Sanat için peçete


Kleenex_camper_van_art paylaşan: RafineriAjans

Kleenex, her alanda kullanılabildiğini kirli bir karavan üzerinde gösterdi. Sanat için bile sadece bir Kleenex’in yeterli olduğunu karavanın arka camında kum üzerine resim yaparak anlattı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

21.07.2014
“Joy generator”


Cadbury_introduces_the_world_s_first_flavour… paylaşan: RafineriAjans

Cadburry, Facebook’la entegre çalışan bir otomat geliştirdi. Otomat profil bilgilerinize ve paylaşımlarınıza bakarak ne tür çikolata seveceğinizi tahmin ediyor ve ona göre çikolata veriyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

18.07.2014
Emojiler aramızda

Emoji Among Us: The Documentary from Dissolve on Vimeo.

Stok görsel sitesi Dissolve, artık herkesin günlük hayatında kullandığı emojileri gerçek dünyaya yerleştirerek kısa film çekti.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

17.07.2014
Şehir merkezinde açık hava sineması


Audi_Urban_Cinema_2014 paylaşan: RafineriAjans

Audi, Haziran ayında Berlin’in en önemli meydanlarından biri olan Alexanderplatz’a açık hava sineması kurdu. Etkinliğe gelenler, ister kendi arabalarında ister sinema koltukları yerine yerleştirilmiş birbirinden farklı Audi’lerde filmleri seyrettiler.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.07.2014
En sessiz hırsız


The_quietest_burglars_…_vacuum_at_night paylaşan: RafineriAjans

Bosch, Relaxx’x ProSilence elektrik süpürgesinin sessizliğini kanıtlamak için gece yarısı evlere gizlice girdi. Girdiği evlerde çıt çıkarmadan temizlik yapan Bosch çalışanları, ertesi gün evde yaşayanları tekrar ziyaret ettiler.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

14.07.2014
Rüyalarda Ikea


IKEA_BEDS_-_Extended paylaşan: RafineriAjans

Ikea’nın, “The wonderful everyday” kampanyasının son filminde bir kadın rüya görüyor. Rüyada bulutların arasında geziniyor ve mükemmel yatağı bulana kadar birçok yatak deniyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

11.07.2014
“Sessiz çığlık”

Silent Scream – Ukraine’s people won’t be silent from Rouven Maccario on Vimeo.

Civil Sector of Euromaidan, Ukrayna’da yaşanan olaylarda hükümetin eylemcileri bastırmak ve sessizleştirmek istemesi üzerine özel bir maske yaptı. Maskeyi takan herkes sessiz bir şekilde tepkisini ifade edebildi.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

10.07.2014
Hep genç kalabilirsin


These_guys_still_got_game paylaşan: RafineriAjans

Multivitamin markası Centrum yaşın dinç ve sağlıklı olmakta çok fazla etkisi olmadığını kanıtladı. Biri ortalama 50 yaşında kişilerden, biri 25 yaşındaki gençlerden oluşan 2 takımı karşı karşıya getirdi. Üst üste 4 maç yapılmasına rağmen sonuç değişmedi.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

09.07.2014
Gizemli sarı kutu


What_s_in_the_giantlocker paylaşan: RafineriAjans

Amazon, San Francisco’nun en ünlü caddelerinden birine kocaman çekmeceli bir dolap yerleştirdi. #giantlocker hashtag’iyle Twitter’da paylaşım yapanlar dolabın üzerinde bulunan çekmecelerden birini açmak için şifre kazandı. Açılan her çekmecenin içinden ayrı bir hediye çıktı. En son büyük kapıyı açan şanslı kişi ise Nissan Rouge kazandı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet