31.05.2013
Gözlerinizi ayıramayacaksınız!

Samsung Galaxy; hazırladığı eğlenceli bir OOH kurguyla marka ruhunu yansıttığı bir kampanya yaptı. Yeni Samsung Galaxy S4’ü kazanmak için yapmanız gereken şey hem çok basit hem de çok zorlu; 60 dakika boyunca gözlerinizi ondan ayırmamak…

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

30.05.2013
Güneşin cömertliğinden yararlanın

Nivea; denizin ve kumsalın anavatanı Brezilya’da, enerjisini güneşten alan bir dergi uygulaması yaptı. Güneş enerjisini telefon şarjına dönüştüren reklamı, kumsalın tadını çıkaranların en büyük problemine çözüm getirdi.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.05.2013
Farkında olmadan sevenlere…

Brazilian Symphony Orchestra; gençlerin ilgisini çekmek için klasikleşmiş filmleri ve Youtube altbant reklamlarını kullanarak bir kampanya yaptı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.05.2013
Snobluğa acımasız ceza

Greg Karber isimli aktivist, Abercrombie&Fitch markasının imajını bozar diye kadın ürünlerinde XL ve XXL bulundurmaması ve elinde kalan malları ihtiyacı olanlara dağıtmak yerine yakmayı tercih etmesinden yola çıkarak, büyük ilgi gören “Fitch the homeless” hareketini başlattı. Kampanya filmi 3 günde 4 milyonun üzerinde izlendi. Kullanmadığımız Abercrombie’leri ihtiyacı olanlara vermemizi isteyen Greg’i Twitter’da #fitchthehomeless hashtag’inden takip edebilirsiniz.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

14.05.2013
Arabaya en çok ihtiyaç duyulan an

Smart; Rusya pazarındaki imaj değerlerini artırmak için, insanları test sürüşüne çekecek bir yöntem buldu. Arabası yol kenarından çekilen sürücülerin yardımına koştu ve gidecekleri yere kadar Smart kullanmalarını sağladı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

07.05.2013
80 işle devri alem

Global insan kaynakları markası Adecco, ekonomik kriz yüzünden iş bulma kaygısı taşıyan gençler için bir video hazırladı. “Adecco Way To Work” kampanyasıyla, dünyayı 80 farklı işte çalışarak gezebilmenin nasıl bir şey olduğunu gösterdi.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

02.05.2013
Akıllı telefon savaşları başladı!

Engadget sitesi takipçileri ile Windows işletim sistemli Lumia 920’yi yılın akıllı telefonu olarak seçti. Windows Phone bu fırsattan yaralanıp, cep telefonu savaşlarını esprili bir dille reklamına taşıdı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet