30.09.2014
Twingo Stiletto

Hedef kitlesi kadınlar olan yeni Renault Twingo lansmanda da onların dikkatini çekti. Topuklu ayakkabıyla sokakta yürümek yerine arabayla gitmeyi tercih eden kadınlar için özel stiletto’lar üretti. Lansmanda araba ile birlikte özel tasarım stiletto’larını da tanıttı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

29.09.2014
“I’m enough”

Müzik grubu The Mrs., son şarkısı “Enough”ın tanıtımını interaktif bir kampanyayla yaptı. Alışveriş merkezine kurulan aynanın karşısından geçen kadınlara aynada ne gördükleri soruldu. Grup, aldıkları cevaplar ve karşılaştıkları sürprizlerle duygulanan kadınlar sayesinde şarkıda anlatmak istediğini herkese yaşatmış oldu.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

26.09.2014
Sherlock ile eşya kaybetmeye son

KLM, yeni Beagle maskotu Sherlock’un koku alma özelliği sayesinde müşterilerinin kaybettikleri eşyaları daha onlar bile fark etmeden bulmalarını sağlıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

24.09.2014
Kumsaldaki hazineler

The Tresure from GREAT on Vimeo.

Unilever, tüm çocukların kumsalda oynamayı sevmesinden yola çıkarak onlara hayatları boyunca unutamayacakları bir sürpriz hazırladı. Sabah oynamaya gelen çocuklar, kumu kazdıkça dondurma dolu hazineler buldular.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.09.2014
“In reverse”

“The most shocking second a day” kampanyasının yönetmeni Martin Stirling, yeni bir filmle Suriye’de yaşanan hiçbir şeyin geri alınamayacağını ama hikayenin nasıl sonuçlanabileceğini değiştirebileceğimizi anlatıyor.

ampanya linki: https://www.withsyria.com/?viewedvideo=true

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

19.09.2014
Parayla ölçülemeyen eserler

Cam sanatı yavaş yavaş değerini yitiriyor. Kosta Boda da cam sanatına ve eserlerinin insanlarda uyandırdığı hislere dikkat çeken bir kampanya yaptı. Sanatın yalnızca parayla ölçülmemesi gerektiğini anlattı ve eserlerini, onlara karşı en fazla duygulananlara verdi.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

18.09.2014
Anne ve bebeğin ilk doğum günü

Bebek sahibi olunca özellikle ilk aylarda anneler her şeyden vazgeçerek yalnızca çocuklara odaklanıyor. Yoruluyor, uyumuyor, gün geliyor çocuğuyla birlikte ağlıyor. Pampers da anneleri bu süreçte yalnız bırakmadı ve babalarla anlaşarak bebeklerin 1.yıl kontrollerinde onlara güzel bir sürpriz hazırladı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

17.09.2014
Dans eden trafik ışıkları

Trafikte kimse kırmızı ışıkta durmak istemiyor. Özellikle yayalar en ufak bir fırsat bulunca beklemeden geçiyor ve bu birçok tehlikeli duruma yol açabiliyor. Smart, yolların daha güvenli olabilmesi için Lizbon’da kırmızı ışıkları dikkat çekici ve beklemeye değer hale getirdi. Caddeye bir dans odası kurdu. Bu odaya girip dans edenlerin görüntüleri, kırmızı ışıklara yansıdı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.09.2014
“Gel ve gör”

Canon, görülmeye ve fotoğrafı çekilmeye değer birçok şey olduğunu “Gel ve Gör” kampanyasıyla kanıtlıyor. Reklamında 15. Yüzyıldan beri geleneksel kıyafetler ve kendine özel kuralları ile oynanan dünyanın en sert futbolu Tarihi Floransa Futbolu’nu (Calcio Storico Fiorentino) kritik anlarının fotoğrafını çekerek anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

15.09.2014
Corona ile yaz bitmiyor

Corona, Kanada’da bir kafede oturanların akşam üstü giyinmeye ve yavaş yavaş kalkmaya başladıklarını görünce büyük bir ayna kullanarak güneş ışığını geri getirdi. Tekrar ısınan kafede yazın keyfi tam anlamıyla devam edebilsin diye herkese Corona hediye etti.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

12.09.2014
“Eat the art”

Danimarka’nın en iyi peynir markalarından Castello, Grand Central Terminali’ne gezici bir müze kurdu. Peynirlerinin bir sanat eseri olduğunu kanıtlamak için ünlü tabloların reprodüksiyonlarının yanında tabloyu canlandırdı. Müzeyi 2 gün içinde 500.000 kişi ziyaret etti. 40.000 kişi ise Castello peynirinin tadına baktı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

11.09.2014
Nefes almak her zaman iyi değildir

Çocuklar, kendi tercihlerini değil aileler için doğru olanı yaşarlar. Finlandiya Kanser Derneği, son reklamında bir çocuğun eğlenceli bir şekilde nefesini tutmasını ve her geçen gün bu konuda daha da başarılı olduğunu gösteriyor. Ama reklamın sonunda çocuğun sadece oyun için nefesini tutmadığını anlıyoruz.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet