30.10.2014
“Sanatsal yemekler”

Tyumen’de açılan ilk autor’s cuisine restoran olan Uno, konseptine uygun bir tanıtım gerçekleştirdi. Açılış gününe özel sanatçılara davetiye gönderen Uno, sanatçılardan ücretsiz yemek yiyebilmeleri için restoranda yaşadıkları gastronomi deneyimlerini resim, müzik veya dans gibi bir sanat objesine dönüştürmelerini istedi. Açılış gününün sonunda ortaya çıkan sanat eserleriyle de Uno’nun tanıtımı yapıldı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

28.10.2014
“Dokunulabilen anılar”

Buccaneer 3D yazıcı, teknolojinin hayatımızı güzelleştirdiğini kanıtlayan sosyal bir deney yapıyor. Görme engelli kişilerin anılarını 3D basarak o anıları hissedilebilir hale getiriyor.

Kampanya sitesi: http://pirate3d.com/touchablememories/#

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

27.10.2014
Işıktan sınırlar

LICHTGRENZE from Fall of the Wall 25 on Vimeo.

Berlin Duvarı, yıkılışının 25. senesinde özgürlüğü sembolize eden beyaz balonlardan tekrar canlandırılıyor. 2 gün boyunca Berlin’de sergilenecek olan balonlara internet üzerinden mesajlar yazılacak ve sergi süresinin sonunda dilek balonları gibi gökyüzüne bırakılacaklar.

Kampanya sitesi:https://fallofthewall25.com/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

24.10.2014
#begindesire

Martini, yeni kampanyasında gençlere istemediğiniz bir hayat yaşamayın, tutkularınızın peşinden koşun ve hayalinizdeki hayatı yaratın diyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.10.2014
Vücudumuzdaki “şeker şehirler”

Su filtreleme sistemleri markası Brita, sosyal sorumluluk kampanyası niteliğinde bir reklam yayınladı. Geçmiş yıllarda plastik şişelere savaş açan Brita, son kampanyasında asitli içeceklerin insan sağlığına olan etkisini gösteriyor. Günde yalnızca 1 asitli içecek içen insanın hayatı boyunca aldığı şekerlerden bir şehir yaratıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

22.10.2014
Ikea koridorlarında bir gece

Ikea Singapur, Cadılar Bayramı’nı Stanley Kubrick’in “The Shining” filminin ünlü koridor sahnesiyle kutluyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

21.10.2014
“Baba beni yatırır mısın?”

Yönetmen Ignacio F.Rodo, 1 dakikalık korku filmiyle ödül aldı. Filmde küçük bir çocuk babasından onu yatırmasını istiyor. Bunu kabul eden baba ise korku dolu anlar yaşıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

20.10.2014
En şanslı uçuş

Southwest, yıllar sonra Dallas’tan Las Vegas’a ilk direkt uçuşu gerçekleştirdi. Bunu kutlamak için uçakta yolculara hediyeler dağıttı. Uçağa binen yolcular koltuklarda 2 kişilik hediye paketleri buldular. Ardından dart oynayarak Las Vegas’ta geçirecekleri tatili daha da eğlenceli hale getiren hediyeler kazandılar.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

17.10.2014
“Daha önce hiç Blah Havayolları’yla uçtunuz mu?”

Virgin America, uçuş deneyimini yaşatmak için online bir kampanya başlattı. Yaklaşık 6 saatlik bir film yayınlayan Virgin America, kendiyle değil Blah Havayalu Şirketi’yle uçuşu anlatıyor ve “Eğer bu uçuşa bilgisayarlarınızın başında rahat rahat otururken bile katlanamıyorsanız gerçek hayatta kendinize bunu neden yapıyorsunuz?” diyor.

Blah Havayolları İnternet Sitesi:
http://www.blahairlines.com/
Blah Havayolları Sosyal Medya Hesapları:
https://www.facebook.com/BlahAirlines?ref=hl
https://twitter.com/BLAHAirlines
http://instagram.com/blahairlines/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.10.2014
Channel kadının hayatı

Baz Luhrmann, Channel No.5’in yeni filminde Gisele Bündchen’den esinlendi. Film; lüks bir hayata sahip, küçük kızıyla ilgili ve yoğun iş temposu olan Gisele Bündchen’in aşk hayatı etrafında dönüyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

15.10.2014
Bir günde 24 defa günbatımı

Citizen, tek dokunuşla bulunduğu saat dilimine geçebilen yeni saati “Eco-Drive Satellite Wave f100″ü fotoğrafçı Simon Roberts ile anlaşarak belgesel gibi bir projeyle tanıttı. Kampanya için Roberts’e özel uçuş rotası hazırlandı. Roberts’ın 1 gün içinde o an bulunduğu şehre/ülkeye göre 24 farklı noktadan günbatımı fotoğrafı çekmesi istendi.

Kampanya sitesi: http://www.betterstartsnow.com/en/f100/chasing-horizons/

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

13.10.2014
Çarpışamayan arabalar

Volkswagen, acil durum frenini Norveç’in en büyük eğlence parklarından birinde tanıttı. Çarpışan arabalara kurulan fren sistemi sayesinde parka gelenler ne kadar isteseler de çarpışamadılar.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet