26.01.2016

McDonald’s, Fransa’da kışa özel ‘American Winter’ gurme ürünlerini tanıtmak için yeme deneyiminin ne kadar keyifli olduğunu anlatan yeni bir reklam serisi çekti. Ben Gregor tarafından çekilen ve üç filmden oluşan seride, kötü hava koşullarından dolayı zor durumda kalan bir karakterin yaşadığı olaylar etkileyici bir şekilde anlatılıyor. Karakter yaşadığı problemlerle, McDonald’s yemenin nasıl bir his olduğunu hatırlayarak mücadele ediyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

21.01.2016
It’s Not Exactly What You Believe

Fransız gazetesi La Croix, insanların gazetenin içeriği hakkındaki önyargısını yıkmak için ilginç bir reklama imza attı. Yayın hayatına Katolikler ile ilgili haberler yayınlayarak başlayan gazete, ilerleyen yıllarda içeriğini değiştirse de insanların gözündeki “kilise gazetesi” imajını yıkmayı başaramamıştı. Yaşadığı kimlik krizini çözmek isteyen La Croix, “It’s not exactly what you believe” sloganıyla yeni bir reklam filmi hazırladı.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

18.01.2016
Shoulders of Giants

Nissan, yeni modeli Titan XD’yi tanıtmak için klasikleşen markalara saygı duruşunda bulunan etkileyici bir reklam filmi hazırladı. Filmde çocukların idolleştirdikleri itfaiyeci, astronot, futbolcu gibi karakterleri diğer markalarla özdeşleştiren Nissan, aileleri gibi kendilerine yol gösteren Ford, Dodge, Chevy gibi markalara teşekkürlerini iletiyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

15.01.2016
Smell Legendary

Old Spice, yeni ‘Dirt Destroyer’ duş jelinin tanıtımı için ‘Legendary protection for legendary men’ sloganıyla eğlenceli bir reklam serisi hazırladı. Seride sınırları zorlamayı seven karizmatik ve yetenekli bir adamın hikayesi önceki Old Spice reklamlarında olduğu gibi absürt bir üslupla anlatılıyor. Filmlerde, balinanın sırtında gözleri kapalı tenis oynamaktan, arabası patlayana kadar hız rekoru kırmaya çalışan karakter, kendi sınırlarını zorlarken daha ne kadar ileri gidebileceğini sorguluyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

13.01.2016
Internship

Snickers, yeni ürünü Snickers Crisper’ı tanıtmak için eğlenceli bir reklam filmi hazırladı. Markanın önceki kampanyası ‘You’re not you when you’re hungry’ reklamları kadar eğlenceli olan reklam filminde stajyerlik başvurusunda bulunan gencin, açlık yüzünden iş görüşmesinde yaptığı saçma hatalar anlatılıyor. Açlığın ne gibi problemler yol açabileceğini dikkat çeken Snickers, bu tip hatalarla karşılaşmamanız için Snickers Crisper’ı öneriyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet