31.01.2014
Melek mühendisler

Volkswagen, sorunsuzca 100,000 mil ve üzeri yol yapan en fazla araca sahip olmak istediğini bu sene yayınladığı Super Bowl reklamıyla anlatıyor. Reklamda bir baba kızına, 100,000 mil’e ulaşan her araç için bir mühendisin kanatlara sahip olduğunu anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

30.01.2014
“LX” yazı karakteri

Lizbon’da Belediye Meclisi’nin desteği ile bir proje gerçekleştirildi. Projede Lizbon’un 28 numaralı ikonik sarı tramvayının tellerinden, şehrin yazı karakteri oluşturuldu.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

29.01.2014
Gelecek herkes için

Telstra, yeni kampanyasında gelecekte insanların online olarak neler yapabileceğini gösteriyor. Mesafelerin bir engel olmayacağı, herkesin her an iletişim içinde olabileceği anlatılıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

27.01.2014
Mac 30 yaşında

Mac, 30. yılını yeni bir filmle kutluyor. Filmde farklı sektörlerdeki kullanıcıların deneyimleriyle, Mac’ın bilgisayar ve teknoloji dünyasını nasıl değiştirdiği anlatılıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

24.01.2014
Sosyal fotoğrafçılık deneyi

Nokia Lumia 1200 modeliyle benzersiz bir sosyal fotoğrafçılık deneyi gerçekleştiriyor. 30 farklı ülkedeki katılımcılar, dağıtılan telefonlarla çektiği fotoğrafları #passiton hashtag’ini kullanarak kampanyanın sitesinde yayınlıyor ve gün bitiminde telefonu başkasına veriyor. Böylece şehirler, her gün başka birinin gözünden anlatılıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

23.01.2014
“Harman çaydaki güzellik”

Fransa’dan sonra İngiltere ve Amerika’da da adından söz ettiren birinci sınıf çay markası Kusmi, dünyanın farklı yerlerine özgü aromalar içeren çaylarını suyun altında çekilen sanatsal reklam filmleriyle tanıtıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

22.01.2014
Sihirli penguenler

Ödüllü yönetmen Stephan Watkins, Melbourne Bankası’nın küçük yatırımcıların penguenlere bağış yapmasını sağlayan yeni girişimi için animasyon reklam filmi çekti. Reklamda penguen kumbarasında para biriktirmeye başlayan çocuk, penguenle birlikte ufak bir yolculuğa çıkıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

21.01.2014
“Kalp”

Google; Play Movies & TV özelliğinin iOS’ta kullanılabildiğini duyurmasının ardından yayınladığı son reklamında kullanıcılara yaşattığı duyguları, ünlü oyun ya da filmlerden sahneler kullanarak kalp üzerinden anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

20.01.2014
Başarının simgesi dövmeler

Intel’in “Look Inside” platformunun yeni reklamında, dünyanın en iyi badminton oyuncularından Lin Dan’ın dövmeleri canlanıyor. Canlanan dövmeler, Dan’ın başarı hikayesini sanatsal bir şekilde anlatıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

17.01.2014
Karanlığa son verin

Hala 1.3 milyar insan elektriksiz yaşıyor ve kerosen veya gazyağı gibi maddeler yaktıkları için oluşan dumandan her yıl yaklaşık 1.9 milyon insan hayatını kaybediyor. Panasonic gerçekleştirdiği kampanya ile elekriksiz yerlere, güneş enerjisiyle çalışan fenerler gönderiyor. Ve bu fenerlerin tasarımını kampanyaya katılanlar yapıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

16.01.2014
Engelsiz sanat eserleri

Lego yaratıcılığa olan etkisini gösteren bir proje yaptı. Münih’teki Lenbachhaus Müzesi’nde görme engelleri çocuklara, dinleyerek öğrenmeye çalıştıkları sanat eserlerini 3 boyutlu bir hale dönüştürme imkanı verdi. Workshop’un sonunda çocuklar, oluşturdukları sanat eserlerini görme engeli olmayan çocuklara anlattılar.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet

15.01.2014
M&M’s sinemalarda

Sinema izleyicilerini telefonlarının sesini kapatmaları konusunda uyaran fragmanda, ilk defa M&M’s karakterlerinin hepsi bir araya geldi. Fragmanda M&M’s, farklı film sahnelerinden kareleri canlandırıyor.

Kategori : lorem, ipsum, sitamet